O nás

O

Restaurace „U Oravců“ se nachází v horské vesničce Travná. Asi 7 km od města Javorník, na samé hranici s Polskem. Nejbližší větší město je Jeseník cca 30 km. Díky své poloze Vám naše restaurace může posloužit jako zázemí pro poznávání krás celého Jesenicka, zvláště Rychlebských hor.  Stejně tak dobře odtud můžete podnikat výlety do blízkého Polska, např. Paczków, Zloty Stok, lázeňské městečko Ladek Zdrój, nebo malinko vzdálenější místa jako je Otmuchowské jezero nedaleko Otmuchowa a Nyské Jezero nedaleko města Nysa.

V restauraci máme otevřeno celý týden, kromě pondělí. Naši restauraci můžete využít pro pořádání různých srazů, pracovních porad a jiných společenských akcí, nebo u nás jen tak posedět s přáteli. Nabídneme Vám teplá jídla po celý den a pivo z pivovaru Gambrinus a Pilsner Urquell.

K restauraci patří také malé hřiště, kde můžete se svými dětmi nebo přáteli aktivně odpočívat při  míčových hrách.

Máme zde vymezený prostor pro stanování, pokud by jste rádi přenocovali v přírodě, ale zároveň Vám můžeme nabídnout  ubytovaní přímo  v budově, kde se nachází restaurace.

V průběhu roku se u nás konají i nejrůznější kulturní akce, jako je například „pálení čarodějnic“, „kácení máje“, „pyžamový bál“ a malé koncerty amatérských kapel všech možných i nemožných žánrů. Jednou v roce zde pořádáme hudební festival Česko-Polské POJIWO, jehož cílem je, ještě více se sblížit s našimi polskými sousedy, ke kterým zde máme sice blízko, ale stále jsme si ještě částečně vzdáleni.

Budeme velmi rádi, když nás osobně navštívíte a přesvědčíte se sami o krásách místa, které je na konci světa ……