O nás

O

Restaurace „U Oravců“ se nachazí v horské vesničce Travná, 7 km od města Javorník a přibližně 30 km od Jeseníku. Díky své poloze Vám naše restaurace může posloužit jako zázemí pro poznávání krás celého Jesenicka, zvláště Rychlebských hor, ale také stejně dobře odsud můžete podnikat výlety do blízkého Polska, které si vás svou malebností rovněž získá.

V restauraci máme otevřeno celý týden, kromě pondělí. Naši restauraci můžete využít pro pořádání různých srazů, pracovních porad a jiných společenských akcí, nebo u nás jen tak posedět s přáteli. Nabídneme Vám teplá jídla po celý den a pivo z pivovaru Gambrinus a Pilsner Urquell.

K restauraci patří také malé hřiště, kde si můžete zahrát různé míčové hry. Máme zde i vymezený prostor pro stanování, pokud se u nás chcete zastavit a přenocovat ve svém, ale můžeme Vás také ubytovat i v budově, kde se nachází i naše restaurace.

V průběhu roku se u nás konají i nejrůznější kulturní akce, jako je například „pálení čarodějnic“, „kácení máje“, „pyžamový bál“ a malé koncerty amatérských kapel všech možných i nemožných žánrů. Jednou v roce zde pořádáme hudební festival Česko-Polské POJIWO, jehož cílem je, ještě více se sblížit s našimi polskými sousedy, ke kterým zde máme sice blízko, ale stále jsme si ještě částečně vzdáleni.

Pokud Vás popis této naší restaurace zaujal, budeme velmi rádi, když nás osobně navštívíte.